Tervajoen Autohuolto

Marjo Kesti

Korjaamo työnvastaanotto

040-5545624

marjo.kesti@tervajoenautohuolto.fi

Matti Saarimaa

Korjaamo työnvastaanotto

050-5057873

matti.saarimaa@tervajoenautohuolto.fi

Kai Pihlajamaa

Mekaanikot/Asentajat

kai.pihlajamaa@tervajoenautohuolto.fi

Kalle Pöyry

Mekaanikot/Asentajat

kalle.poyry@tervajoenautohuolto.fi

Jouko Peltokoski

Mekaanikot/Asentajat

jouko.peltokoski@tervajoenautohuolto.fi

Anssi Penttilä

Mekaanikot/Asentajat

anssi.penttila@tervajoenautohuolto.fi

Mikko Herala

Mekaanikot/Asentajat

mikko.herala@tervajoenautohuolto.fi

Timo Jänisoja

Mekaanikot/Asentajat

timo.janisoja@tervajoenautohuolto.fi

Maarit Kesti

Taloushallinto

044-2948303

maarit.kesti@tervajoenautohuolto.fi

Tervajoen Autohuolto – Bosch Car Service autokorjaamo

Olemme korkealaatuinen Bosch Car Service korjaamo bensiini- , diesel- ja sähköautoihin. Boschin kouluttamat mekaanikkomme tekevät diagnoosit ja autosi elektroniikan tarkastuksen Boschin kehittyneellä testaustekniikalla. Käytämme Boschin alkuperäislaatuisia varaosia. Näin uuden autosi takuu säilyy samoin kuin merkkikorjaamossa. Tervetuloa Bosch Car Serviceen!